Boutique Hotel Škrobák

Vášeň pro víno a jídlo. Výjimečné místo s výhledem na Čejkovice a široké okolí.

Dva důvody proč vznikl Boutique Hotel Škrobák.

Boutique

Protože se vždy snažíme o osobní přístup k zákazníkům, plnit všechny jejich potřeby  a přání, a to vše v moderních pokojích nadčasového stylu.

 

Hotel

Chceme, abyste se u nás měli co nejlépe. Kromě skvělého vína a kvalitní gastronomie Vás nyní ubytujeme v pokojích, u kterých dbáme hlavně na střídmou eleganci.

Hotel

Hotel se nachází v nejvyšším patře našeho vinařství v klidné části obce Čejkovice nedaleko zámku. Hosté mohou využít Wine Bistro s širokou nabídkou jídel, dezertů, domácích limonád a vína, či si objednat řízenou degustaci vín, třeba i s vícechodovou večeří.

Pokoje

Nabízíme ubytování ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Interiér v minimalistickém duchu navržený studiem ID_arch okouzlí všechny příznivce moderní architektury. Z prostorných pokojů otevřených do krajiny je krásný výhled na Čejkovice a okolní vinice. Každý pokoj je vybaven televizí, klimatizací a koupelnou. Cena pokoje zahrnuje bohatou snídani.

Aktivity

Hotel se nachází přímo na vinařské cyklostezce. Můžete tedy využít naši nabídku zapůjčení kol a projet se krásnou přírodou, která je v okolí všude lemovaná vinicemi nebo jen tak odpočívat v našem Wine Bistru u kávy a dezertu, či si lehnout do trávy s piknikovým košem plným domácích dobrot. 

Vouchery

Na Vaše přání Vám rádi vystavíme dárkový voucher na Vámi požadovanou hodnotu i se speciálním věnováním. Platnost voucheru je jeden rok od vystavení a slouží k jednorázovému využití ubytovacích služeb. Vouchery si můžete vyzvednou na naší recepci nebo Vám je rádi zašleme poštou.  

On-line rezervace

Pokoje

Ubytování u nás si můžete zarezervovat pohodlně během pár minut.

Adresa

Vinařství Škrobák

Příhon 942

696 15  ČEJKOVICE

GPS: 48.9025644N, 16.9497153E

Telefon: +420 725 758 297

E-mail: recepce@vinoskrobak.cz

Web: www.vinoskrobak.cz

Fakturační údaje:

Ing. Stanislav Škrobák

Okružní 823

696 15 ČEJKOVICE

IČ: 76496953

DIČ: CZ9009194678

Obchodní podmínky