KLASICKÁ DEGUSTACE

Víno chutná nejlépe tam, kde se zrodilo. Vybudovali jsme pro Vás prostředí, kde si naše víno vychutnáte plnými doušky. Moderní architektura, vřelý přístup a místní gastronomie Vás přesvědčí, že jsme místem, na které se chcete vracet.
Vaši degustaci připravíme dle osvědčených konceptů nebo ji postavíme na Vašich speciálních přáních a představách.

Jestliže Vám jde jen o požitek z vína, volte prostou degustaci. Nabídneme Vám 10 vzorků vína, vodu a sýr.

Šipka

DEGUSTACE SE STUDENOU KUCHYNÍ

Jestliže Vám jde o požitek nejen z vína, ale chcete posedět, pobavit se a zkusit naše pochutiny, pak volte degustaci se studenou kuchyní. Nabídneme Vám 12 vzorků vína a speciality domácí kuchyně, jako je játrová a zabíjačková paštička, domácí pomazánky, uzeniny, sýry, pečivo, jablečný štrúdl aj.

Šipka

DEGUSTACE S TŘÍCHODOVOU VEČEŘÍ

Jestliže Vám jde o požitek z vína a dobrého lokálního jídla, vřele Vám doporučujeme oblíbenou degustaci s tříchodovou večeří. Vysvětlíme Vám, jak snoubit víno s jídlem a provedeme Vás místními specialitkami. Umíme i světovou kuchyň, vše přizpůsobíme Vaším chuťovým buňkám. Vámi vybrané pokrmy vhodně zakomponujeme do průběhu ochutnávky a celou degustaci si užijete v příjemné pohodě a atmosféře.

Šipka

ZÁŽITKOVÁ DEGUSTACE

Jestliže Vám jde o skutečný zážitek, připravíme Vám zážitkovou degustaci, která obnáší osm třísoustových chodů snoubených s vínem. Jde o skutečné gurmánství, které si užijete plnými doušky.

Šipka