WINE BISTRO ŠKROBÁK

Tradice a láska k vínu nás přivedla k jídlu.

Víno a jídlo k nám přivedlo lidi. A tak se zrodilo naše Wine Bistro Škrobák.

WINE

Protože jsme vinařství….

 

BISTRO

Protože jsme tak nějak všechno.

Tak trochu vinotéka, tak trochu kavárna, tak trochu cukrárna a také tak trochu restaurace…

ŠKROBÁK

Protože jsme to my, co máme rádi víno, jídlo, kávu, sladkosti, společnost, lidi, přátele a zábavu…

Víno

Nabízíme vína vlastní produkce, vyrobených výhradně z vlastních hroznů. Respektujeme přírodu, vyrábíme vína s charakterem a odrazem terroir. Stojíme za jejich kvalitou. Před návštěvou bistra si můžete své víno vytipovat na našem
e-shopu..

Káva

Nabízíme kvalitní italskou kávu s tradicí Manuel CAPRICCIO. Vybrat si můžete  z nepřeberného množství kávových nápojů, od ristretta až po flat white. Máme i horkou čokoládu.

Nápoje

Pro žíznivé cyklisty nabízíme pivo, pro řidiče nealkoholické ochucené pivo. Pro děti džusy a spoustu dalších nápojů. Pro každého něco máme.

 

Limonády z vlastních surovin

Bereme si z přírody vše, co nám dává
a vaříme z nich domácí sirupy dle vlastních receptur. Ochutnat tak můžete limonádu z fialek, meruněk, višně, meduňky, máty, bezinky, pampelišek, kopřivy, levandule, rakytníku aj.

Dezerty

Nabízíme dezerty vlastní výroby, které pečeme přímo ve vinařství. Hlavními ingrediencemi jsou radost, láska, nadšení a poctivost. Proto tolik chutnají. Pečeme svatební dorty, sweet bary, cheesecaky, ořechové dorty a medovníky, cake pops, sušenky, cupcaky, děláme dezerty do skla. Pečeme i klasické kynuté koláče a buchty. Podle možností, podle chuti, podle sezony i podle nálady.

Pohoštění

Nabízíme snídani, oběd i večerní pohoštění. Můžete si dát např. čerstvě pečený croissant s nutelou, voňavý jablečný štrúdl. Ze slaného je oblíbený chléb s míchanými vejci, slanina na cibulce nebo obložený chléb s avokádem a zastřeným vejcem. Denně domácí polévka a výběr z několika hlavních chodů. Ve stálé nabídce je tradiční utopenec a nakládaný hermelín, paštička s chlebem upečeným v naší kuchyni. Sýrové prkýnko a spoustu dalších dobrot.

Otevírací doba

ÚTERÝ – ČTVRTEK
09:00 – 19:00

PÁTEK – SOBOTA
09:00 – 21:00

NEDĚLE
09:00 – 19:00

 

Rezervace

Přijímáme na telefonním čísle

+420601201339