Akce

Dobré víno a jídlo je důležitým společníkem při každé příležitosti a když zvolíte správné místo, může to být pro Vás nezapomenutelný den… jako je ten svatební…den rodinné oslavy a přátelského setkání…. vánoční či firemní večírek… nebo možná konference či obchodní jednání. Ať už jde o jakoukoli příležitost, ve spolupráci s Vámi namyslíme akci na klíč a naplníme ji zážitky. Ponecháme Vám minimum starostí a naplníme Vás maximem zábavy.

Nejbližší akce a vinařské aktuality

Svatomartinské slavnosti jsou zdárně za námi….. Byly náročné, bujaré a odstartovaly prodej vína ročníku 2017. Věříme, že jste si je užili, ať už na nádvoří Zámku v Čejkovicích, v našem vinařství či kdekoliv jinde, a že zůstanete příznivci moravských a českých vín.

Budete-li nás sledovat, na tomto místě Vás budeme nadále průběžně informovat o vinařských akcích a aktualitách týkajícího se našeho vinařství.

V těchto dnech probíhá 8. ročník prestižní vinařské soutěže Vinařství roku 2017, kterou pořádá Svaz vinařů České republiky. Z 51 nominovaných vinařství, z nichž 24 subjektů splnilo podmínky a proces přihlášení, se naše vinařství dostalo do finálové čtyřky v kategorii malé vinařství (do 50 000 l). Tento úspěch nás velmi těší…

Podrobnosti o soutěži naleznete na www.vinarstviroku.cz.

Nás teď čeká komplexní posouzení, které provede sedmičlenná komise. Bude posuzovat činnost vinařství v uplynulém roce a rozhodne o definitivním vítězi v každé kategorii… Na komisi se moc těšíme… A vy? Držte nám pěsti!!!!